Kamery live
prognoza pogody

Tragiczny początek wakacji na drogach powiatu nowotarskiego

Tragiczny początek wakacji na drogach powiatu nowotarskiego. W niedzielę wieczorem doszło do wypadku z udziałem motocyklisty. 43-letni kierujący jednośladem poniósł śmierć na miejscu.

Tragiczny początek wakacji na drogach powiatu nowotarskiego

Na terenie powiatu nowotarskiego pojawił się pierwszy czarny punkt na mapie wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym.

Do tragicznego zdarzenia doszło w niedzielę (27 czerwca br.) około godziny 17.30, w miejscowości Frydman. Ze wstępnych ustaleń na miejscu wypadku wynika, że kierujący motocyklem marki Honda jadąc w kierunku miejscowości Niedzica, na łuku drogi w prawo, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas jezdni i zderzył się z jadących z przeciwka citroenem. 43-letni motocyklista, mieszkaniec Ochotnicy Górnej jechał sam i poniósł śmierć na miejscu. Citroenem podróżowały dwie osoby. Kierująca samochodem była trzeźwa.

Pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Nowym Targu przeprowadzono czynności procesowe na miejscu zdarzenia. Dokładne okoliczności i przyczyny tego tragicznego wypadku, będą wyjaśniane podczas prowadzonego postępowania przez funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.

Apelujemy o ostrożną jazdę.

źródło: KPP Nowy Targ

os 28.06.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
Zatroskany czytelnik 16:59 29.06.2021

Halo halo ale 28 czerwca to poniedziałek a wypadek miał miejsce w niedzielę 27.

Zobacz również