Tragiczny finał wypadku na Buflaku
Nie przeżył 31-letni motocyklista z Nowego Targu, który 1 maja br. późnym wieczorem uległ wypadkowi na os. Buflak.

Mężczyzna kierujący motocyklem z nieustalonych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie posesji. 31-latek w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala. Niestety, jego życia nie udało się uratować.
-Jak się okazało nie posiadał uprawnień do kierowania, a motocykl nie był dopuszczony do ruchu – podaje nowotarska policja.
Prowadzone postępowanie wyjaśni dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia.
/os
źródło: Komenda Powiatowa Policji w Nowym Targu
07.05.2019
Komentarze
Ja miałem wypadek dawniej na krosie i do tej pory już mam uraz że nie siądę a krosy są do jazdy za dnia nie w nocy aby budzić ludzi i straszyć zwierzęta leśne oraz domowe jak psy które czuwają całą noc . Co ni którzy nie powinni jeździć na krosach bo jeżdżą gdzie chcą , kiedy chcą i jak chcą .