Kamery live
prognoza pogody

Tragiczny finał poszukiwań

4 maja 2021 12:35

Tragicznie zakończyła się tegoroczna majówka pod Tatrami. W ciągu kilku godzin na terenie Podhala natrafiono na dwa ciała – jedno w Maniowach, drugie w Zakopanem. Jak się okazało, zwłoki należały do poszukiwanej wcześniej kobiety i mężczyzny.

Tragiczny finał poszukiwań

Najpierw natrafiono na zwłoki 57-letniej mieszkanki Zakopanego, która w niedzielę tuż przed północą wyszła z własnego domu i nie wróciła. Zaniepokojona rodzina zawiadomiła zakopiańską Policję, która od wczesnych godzin porannych wszczęła poszukiwania. Przeszukano teren od Zakopanego aż po Biały Dunajec. Ostatecznie koło godziny 15:00 odnaleziono zwłoki poszukiwanej kobiety w potoku, w rejonie osiedla Tatary.

Kilka godzin później zawiadomiono służby o kolejnych zwłokach, tym razem w Maniowach. Na miejscu zjawili się strażacy, funkcjonariusze Policji oraz ratownicy Grupy Podhalańskiej GOPR, którzy od kilku dni poszukiwali mieszkańca wsi Wysoka. Niestety, ziścił się czarny scenariusz – śledczy potwierdzili, że znalezione ciało w leśnym potoku w masywie Lubania należy do zaginionego juhasa.

redakcja 04.05.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również