Kamery live
prognoza pogody

Tragiczny finał poszukiwań 42-latka z Lipnicy Wielkiej

27 kwietnia 2017 14:26

Dziś około godziny 13:30 zakończono poszukiwania za zaginionym 42 - letnim mieszkańcem Lipnicy Wielkiej. Jego ciało zostało odnalezione w lesie. W chwili obecnej trwają czynności pod nadzorem prokuratury mające na celu wyjaśnienie okoliczności zdarzenia - podaje nowotarska policja.

Tragiczny finał poszukiwań 42-latka z Lipnicy Wielkiej

Do zdarzenia doszło w dniu 26 kwietnia 2017 roku po godzinie 18:00, kiedy do Komisariatu Policji w Jabłonce zadzwoniła żona zaginionego, mieszkanka Lipnicy Wielkiej i poinformowała o zaginięciu jej męża 42 – letniego mieszkańca również Lipnicy Wielkiej, który w godzinach południowych wyjechał samochodem do kolegi po piłę spalinową i do chwili obecnej nie powrócił ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Po krótkich poszukiwaniach rodzina odnalazła samochód zaginionego na skraju lasu. Po zawiadomieniu służby od razu zostały zadysponowane w rejon odnalezienia samochodu i rozpoczęły się poszukiwania za 42 – latkiem, które trwały do późnych godzin nocnych bez rezultatu. W poszukiwaniach brali udział policjanci z Grupy Poszukiwawczej z Nowego Targu oraz policjanci z Jabłonki, GOPR-owcy wraz z psami tropiącymi oraz strażacy z PSP Nowy Targ z kamerą termowizyjną, OSP Lipnica Wielka i Lipnica Mała. W sumie w poszukiwaniach brało udział 63 osoby, 5 quadów, 3 psy tropiące oraz 11 pojazdów służbowych. Do poszukiwań zaangażowano również stronę Policję słowacką.

W dniu dzisiejszym kontynuowano poszukiwania, aż do tragicznego odkrycia jego ciała w lesie. 

NT24TV 27.04.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również