Kamery live
prognoza pogody

Tragiczna niedziela na drogach powiatu nowotarskiego. Śmiertelny wypadek w Trybszu

27 września 2021 15:25

Do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego doszło w niedzielne popołudnie w Trybszu. W wypadku drogowym śmierć poniósł 48-letni motocyklista z województwa świętokrzyskiego.

Tragiczna niedziela na drogach powiatu nowotarskiego. Śmiertelny wypadek w Trybszu

Do zdarzenia doszło w niedzielę (26.09.br.) około godziny 16 w miejscowości Trybsz.  Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy ruchu drogowego wynika, że kierujący motocyklem, 48-letni mieszkaniec województwa świętokrzyskiego, podczas wyprzedzania doprowadził do zderzenia ze skręcającym w lewo samochodem osobowym marki Renault.  Na miejsce zadysponowano karetkę oraz śmigłowiec LPR. Pomimo udzielanej pomocy i reanimacji nie udało się uratować 48-letniego motocyklisty. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Kierujący samochodem był trzeźwy.

Na miejscu wypadku w obecności prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Nowym Targu i biegłego z zakresu wypadków drogowych przeprowadzono czynności procesowe. Pojazdy zostały zabezpieczone na parking strzeżony. Dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia będą wyjaśniane w prowadzonym postępowaniu.

To była tragiczna niedziela na drogach powiatu nowotarskiego. W przeciągu dwóch godzin doszło do czterech zdarzeń z udziałem motocykli. Tragiczny w skutkach okazał się wypadek w Trybszu, w pozostałych zdarzeniach w Nowym Targu i Jabłonce  obrażenia motocyklistów okazały się niegroźne.

Apelujemy o ostrożną i bezpieczną jazdę. Pamiętajmy, że wystarczy chwila nieuwagi i może dojść do nieodwracalnej tragedii – przypomina policja.

źródło: KPP Nowy Targ

os 27.09.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również