Kamery live
prognoza pogody

Tomek i Wiktoria “rozbili taneczny bank”. Młody góral pozostał w programie i liczy na głosy widzów!

19 lutego 2023 13:48
Wyciszenie Włącz dźwięk

W ostatni piątkowy wieczór podczas balu karnawałowego, legendarna scena „You Can Dance Nowa Generacja 2”, została rozgrzana do czerwoności przez „Janosika” i „Elastynę” czyli młodego górala spod samiuśkich Tater – Tomka Liszkę i jego partnerkę Wiktorię Nakielską. Tym razem choreografię dla nich przygotowała Julia Adamczyk. Podczas treningu powiedziała do Tomka i Wiktorii: „robimy takie Rio De Janeiro – imprezę stuprocentową”. Jak powiedziała choreografka, tak też się stało. Pochodzący z Nowego Targu nastolatek bez trudu wywalczył sobie awans do kolejnego odcinka tanecznego show i wciąż liczy na głosy widzów z Podhala, by móc pozostać w programie.

Tomek w tańcu towarzyskim, którego nauczył się w szkole tańca w Nowym Targu, czuje się jak “ryba w wodzie”, natomiast jego partnerka, Wiktoria troszkę stresowała się występem, ponieważ na co dzień trenuje inne formy taneczne. Choreografka Julia Adamczyk podczas treningów dała jej jednak radę, by zaufała Tomkowi i pamiętała, że jeśli będzie pod jego skrzydłami, to wszystko wyjdzie dobrze.

“To jest taniec towarzyski muszę zaufać Tomkowi i dać się mu poprowadzić” – odpowiedziała Wiktoria. Tak też się stało. Utalentowany młody góral – Tomek Liszka wziął partnerkę pod swoje skrzydła, zaopiekował się nią i poprowadził w tańcu. Ich wspaniały występ miał odzwierciedlenie w pochwałach od jurorów.

Agustin Egurrola powiedział, że jest dumny z ich występu, a zwracając się do Tomka, powiedział mu, że uważa, że to jedna z lepszych prezentacji tańca towarzyskiego w historii You Can Dance. 

Z kolei Ida Nowakowska pochwaliła Tomka za to, że pokazuje, że taniec jest fantastyczny dla każdego a w szczególności dla mężczyzn. Zakończyła swoją wypowiedź: „chapeaus bas – czapki w dół i proszę głosujcie na tę parę! Brawa dla Was!”.

Natomiast trzecia z jurorek Katarzyna Cichopek przyznała, że kiedy zaczął się występ Tomka i Wiktorii, zapięła pasy bezpieczeństwa. Pomyślała: „Wow, to będzie jazda bez trzymanki, jak rollercoaster”.

“Co tu się działo, góra, dół, zakręty, i w ogóle podnoszenia i opadania na dół i ta pomoc między wami, ta energia” – skomentowała występ, a następnie zwróciła się do Tomka i Wiktorii: „nie każdy lubi jeździć tak szybko, ale słuchajcie – ja uwielbiam adrenalinę i dzięki wam czuję, że żyję!”

Komentujący występy na backstage’u Tymek zapytał Natana: „Jak myślisz czy Elastyna i Janosik, czyli Wika i Tomek czują Cha-Chę”, na co Natan odpowiedział, że „To mało powiedziane – oni są Cha-Cha.”

A do tego prowadzący Aleksander Sikora dodał: „Wchodzi Wiktoria i Tomek na scenę i mówią tak: Dziękujemy bardzo – rozbiliśmy taneczny bank”.

Aby nasz młody Janosik – Tomek Liszka mógł pozostać w programie, potrzebuje naszego wsparcia w postaci smsów o treści: 14 na numer 7346 (koszt smsa 3,69 zł). Nowe głosowanie rozpoczęło się w piątek i potrwa do środy 22 lutego 2023 r. do godz. 23:59.

Zapraszamy do śledzenia losów naszego młodego górala spod samiuśkich Tater, w kolejnym odcinku, który wyjątkowo będzie o innej porze tj. w niedzielę o 20:00 w TVP2. Wówczas dowiemy się, czy Tomek otrzymał odpowiednio dużą liczbę głosów od widzów w postaci sms-ów i czy pozostanie w programie aby dumnie i pięknie reprezentować górali z całego Podtatrza.

A tak kibicuje Tomkowi jego siostra Pati:

https://youtube.com/shorts/M8SnbMsD5kc?feature=share

os 19.02.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również