Kamery live
prognoza pogody

To będzie wyjątkowe spotkanie na nowotarskim lodowisku (VIDEO)

21 grudnia 2017 19:57
Wyciszenie Włącz dźwięk

Podczas  piątkowego meczu hokesitów TatrySki Podhala Nowy Targ z GKS-em Tychy odbędzie się akcja Teddy Bear Toss! Zebrane pluszaki zostaną przekazane dla dzieci leczących się w Podhalańskim Szpitalu Specjalistycznym w Nowym Targu.

Jak wziąć udział w akcji? Wystarczy przynieść pluszaka na ostatni w tym roku mecz TatySki Podhala Nowy Targ, który obędzie się 22 grudnia o godzinie 18:00 i w momencie, kiedy “Szarotki” strzelą pierwszą bramkę rzucić ją z trybun na taflę lodowiska. Wszystkie pluszaki, które wylądują na tafli, zostaną zebrane i przekazane dzieciom z oddziału pediatrycznego nowotarskiego Podhalańskiego Szpitala Specjalistycznego.

Dodatkową motywacją dla zorganizowania akcji była wiadomość, którą otrzymaliśmy jakiś czas temu -“Ostatnio spędziłam tam trochę czasu z córką i w pokoju zabaw praktycznie nie ma zabawek.” – pisała do nas jedna z fanek Podhala. Z chęcią przyłączamy się do akcji charytatywnych wspierających lokalną społeczność, stąd mamy nadzieję że na tafli znajdzie się ogromna ilość maskotek, które umilą małym pacjentom pobyt w Podhalańskim Szpitalu Specjalistycznym!

Akcja zatem będzie miała dwojaki charakter:

– pluszaki w ramach Teddy Bear Toss otrzymają w prezencie dzieci opuszczające szpital. Będzie to nagroda za wytrwałość, którą dzieci będą mogły zabrać ze sobą do domów,

– zbiórka zabawek dla oddziału pediatrycznego – ma na celu umilić małym pacjentom pobyt w szpitalu. Wszystkie zebrane zabawki trafią do pokoju zabaw oddziału pediatrycznego Podhalańskiego Szpitala Specjalistycznego. Prosimy o przynoszenie zabawek najlepiej plastikowych oraz edukacyjnych, które można w łatwy sposób umyć. Mogą być to również książeczki, a punkt zbiórki zabawek będzie znajdował nad boksami zawodników.

 

NT24TV 21.12.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również