PILNE
Kamery live
prognoza pogody

Tłoczno na “Zakopiance”

20 września 2020 12:21

Jak można było się spodziewać, lwia część turystów wypoczywających dotychczas na Podhalu postanowiła wyruszyć dziś z powrotem do swoich domów. Podróż z Zakopanego do Krakowa wynosi obecnie ponad trzy godziny. W drugą stronę podróż zajmie nam nawet dwie i pół godziny.

Tłoczno na

Fot. GDDKiA w Krakowie

Na największe zatory natrafić można tradycyjnie w Klikuszowej, Nowym Targu (zwężenie dwupasmowej “Zakopianki” oraz na osiedlu Niwa), Skomielnej Białej i Szaflarach. Równie mocno zakorkowane jest samo Zakopane, z którego masowo zaczęli wyjeżdżać turyści. Droga z stolicy Polskich Tatr do stolicy Małopolski zajmuje ponad trzy godziny – jeśli poruszamy się popularną “Zakopianką”. Kierowcom zaleca się jechać przez Kościelisko, Czarny Dunajec, a potem na Rabkę-Zdrój bądź Jabłonkę. 

Co ciekawe, duża część turystów na Podhale zdecydowała przyjechać również dzisiaj. Podróż z Krakowa do Zakopanego zmotoryzowanym potrwa ponad dwie godziny. Jadąc w stronę Tatr trzeba nastawić się na korki w Skomielnej Białej, Rdzawce i Klikuszowej oraz Szaflarach.

Piotr Starmach 20.09.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również