Kamery live
prognoza pogody

The Flying Dragons – wyjątkowo widowiskowa atrakcja Pikniku Lotniczego

4 lipca 2017 20:58

Bajecznie kolorowy pokaz lotniczy na tle Tatr tuż po zmierzchu ? To jest możliwe tylko w trakcie IX Nowotarskiego Pikniku Lotniczego, podczas którego wystąpi formacja The Flying Dragons. Piloci zaprezentują nowotarskiej publiczności synchroniczne pokazy na paralotniach z napędem. Będą loty z oświetleniem i efektami pirotechnicznymi, efektownym dymem oraz - dla młodszej publiczności - ze sfruwającymi z nieba słodyczami!

The Flying Dragons - wyjątkowo widowiskowa atrakcja Pikniku Lotniczego

The Flying Dragons wykonują loty na paralotniach z napędem, czyli małych statkach powietrznych z miękkim płatem nośnym (skrzydłem) i napędem plecakowym. Grupa pokazowa to 10 doświadczonych pilotów potrafiących bezpiecznie latać w różnych układach choreograficznych. W zespole jest dwóch aktualnych slalomowych mistrzów świata, których pokazy dynamicznego pilotażu zachwycają wszystkich obserwatorów.

Piloci zaprezentują najwyższy kunszt pilotażu, w szczególności loty w szyku i w różnych widowiskowych formacjach, mijanki w kluczach, pokazy z szarfami i flagami, dynamiczne slalomy wokół pylonów oraz efektowne spirale.

Dla uatrakcyjnienia pokazu w powietrzu oraz zwiększenia efektu wizualnego, pokazy zostaną wzbogacone dymem generowanym przez każdą paralotnię.

Ich pokazy zachwycają dorosłych, ale podbijają również serca młodszych widzów,  dla których zaoferują pokaz akrobacji paralotniowej „słodki deszcz”, czyli zrzucanie słodyczy „z nieba”.

Specjalnie w Nowym Targu zostanie wykonany wieczorny lot z oświetleniem i efektami pirotechnicznymi. Pokazy zachwycają, zapierają dech w piersiach, pozostając niezapomnianymi chwilami na długo w pamięci. 

Jeżeli chcecie przeżyć wspaniałe dla oka chwile, bądźcie z nami na nowotarskim lotnisku w sobotę – 12 sierpnia br. w godzinach wieczornych.

www.pikniknowotarski.pl

zdjęcia: The Flying Dragons Team

NT24TV 04.07.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również