Kamery live
prognoza pogody

Tenis stołowy kobiet: zwycięstwo i porażka na zakończenie I rundy

12 stycznia 2022 16:35

Występujące w I lidze tenisa stołowego kobiet, zawodniczki nowotarskich Gorców zakończyły pierwszą rundę rozgrywek, kończąc zmagania na miejscu 6, odnosząc 5 zwycięstw i 5 porażek. W ostatnich meczach Gorce podejmowały drużyny zajmujące sąsiednie miejsce w tabeli.

Tenis stołowy kobiet: zwycięstwo i porażka na zakończenie I rundy

Najpierw Nowotarżanki zmierzyły się u siebie z Chybiem, które zajmuję 7 miejsce, odnosząc zwycięstwo 6-4. Ojcem sukcesu w meczu była bardzo dobra gra zawodniczek na stole nr 2, które zdobyły 4 pkt, mowa o Małysiak i Cyrwus. Dwa punkty na stole nr 1 zdobyły Garb i debel Garb/Kowalczyk.

W ostatnim meczu rundy jesiennej doszło do derbów Małopolski, gdzie Gorce wybrały się do Krakowa podejmować 5 drużynę ligi, KS Bronowiankę Kraków. Niestety to był ten mecz, o którym trzeba szybko zapomnieć ponieważ krakowianki rozegrały znakomite spotkanie ogrywając góralki 8-2. Jedyne punkty dla Gorców zdobyły Garb i Cieślik.

KS Gorce Nowy Targ vs RKS Cukrownik S.Instal Chybie 6-4

Gorce: Kamila Małysiak 2,5 (pkt), Anna Cyrwus 1,5 Aleksandra Garb 1,5 Zuzanna Kowalczyk 0,5

KS Bronowianka Kraków vs KS Gorce Nowy Targ 8-2

Gorce: Aleksandra Garb 1, Faustyna Cieślik 1, Zuzanna Kowalczyk, Kamila Małysiak, Anna Cyrwus.

Zarząd Klubu oraz zawodniczki kierują słowa podziękowania partnerom którzy wspierają nowotarski Tenis Stołowy, mowa o: STC, Korczak i Syn, Top-Trend Piotr Głąbiński, Librum Podatki, KIA Wadowski, SG Reklama, Miasto Nowy Targ, MCSiR Nowy Targ.

tekst: Tomasz Klag

mat. nadesłane

os 12.01.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również