Kamery live
prognoza pogody

Tauron strategicznym sponsorem Szarotek?

Logo Tauronu pojawiło się na nowotarskiej tafli lodowej. Wszystko wygląda na to, że państwowy gigant energetyczny postanowił wesprzeć KH Podhale Nowy Targ. 

Tauron strategicznym sponsorem Szarotek?

zdjęcie: czytelnik

Według naszych informacji między KH Podhale Nowy Targ a Tauronem zawarty został list intencyjny. Do podpisania listu miało dojść dzisiaj.

 

Jeżeli potwierdzą się nasze nieoficjalne informacje jakoby Tauron został strategicznym sponsorem KH Podhale Nowy Targ, wówczas prawdopodobnie rozwiążą się dotychczasowe problemy finansowe zasłużonego klubu ze Stolicy Podhala. A my przypominamy, że niedawno prezesem Tauronu został Wojciech Ignacok, dotychczasowy prezes Geotermii Podhalańskiej, mocno związany z regionem.

 

Stanowisko władz klubu w tej sprawie poznamy niedługo. Należy się spodziewać w najbliższej przyszłości konferencji prasowej.

 

Piotr Starmach 07.08.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

5 komentarzy
Normal 23:35 09.08.2020

no @J23 teraz to mnie rozśmieszyłeś - te podwórkowe zespoły piłki kopanej promują Nowy Targ :)))))) no chyba tylko w okolicznych miejscowościach.

Kibic 23:18 07.08.2020

No to jak teraz nie zdobędą mistrza... to Tauron będzie tylko krótkim epizodem

J23 21:53 07.08.2020

No wreszcie hokej odciąży kasę miejską i będą miały szanse zaistnieć inne dyscypliny sportowe ! Skoro jest taki „gruby” sponsor proponuję ogłosić konkurs na wolne środki po hokeju ... czekają z niecierpliwością młodzi piłkarze z AP czy z wojownicy z NKSW Hoły Team ! To oni dzisiaj jak nikt inny promuje Nowy Targ na arenie ogólnopolskiej

dano 19:10 07.08.2020

super, brawo Tauron, brawo Podhale

Wojtek 18:04 07.08.2020

Bez hokeja w Nowym Targu?Nigdy!

Zobacz również