PILNE
Kamery live
prognoza pogody

TAURON POLSKA ENERGIA już oficjalnie tytularnym sponsorem hokeistów Podhala

Wyciszenie Włącz dźwięk

Stosowną umowę podpisano podczas uroczystej konferencji prasowej. Będzie ona obwiązywać przez najbliższy sezon. Kwoty wsparcia nie ujawniono.

Cieszę się, że udało się doprowadzić do szczęśliwego końca trudne rozmowy dotyczące sponsoringu. Było wiele uwarunkowań, którym musieliśmy się wspólnie przeciwstawić, ale udało się i dzisiaj Podhale przejmuje nazwę Tauron Podhale Nowy Tag. Mam nadzieję, że rezultaty naszej współpracy będą tak dobre, jak dobra jest dzisiaj marka Tauron, która jest najbardziej rozpoznawalną marką wśród wszystkich grup energetycznych. Mam nadzieję że Tauron Podhale Nowy Targ będzie klubem, który będzie na pierwszy miejscu w lidze – powiedział tuż po złożeniu podpisu pod umową, Wojciech Ignacok, prezes Zarządu Tauron Polska Energa SA.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi że Tauron Polska Energia została naszym sponsorem tytularnym. Hokej to piękny sport, a Podhale, a od dzisiaj Tauron Podhale, to najbardziej utytułowany klub w męskich grach zespołowych. Mamy na koncie 19 tytułów Mistrza Polski, goni nas klub z Kielc, który ma tych tytułów 16, ale wierzę, że przy wsparciu naszego nowego sponsora wkrótce będziemy mogli świętować kolejne sukcesy. Jestem bardzo wdzięczny wszystkim osobom, które miały wkład w to że Tauron Polska Energia został naszym sponsorem. Negocjacje były długie, ale udało się je doprowadzić do szczęśliwego końca. Mamy nadzieję, że współpraca będzie owocna i satysfakcjonująca dla obu stron. Życzę sobie, żeby to właśnie z Tauronem dane nam było świętować 20 tytuł Mistrza Polski – powiedział prezes Tauron Podhala Nowy Targ, Marcin Jurzec.

– Jestem bardzo dumny, że taka potężna firma jak Tauron została naszym sponsorem. W swoim imieniu i imieniu zawodników mogę obiecać, że postaramy się, by za te parę miesięcy wszyscy byli szczęśliwi. Trzy razy jako zawodnik Podhala zdobywałem tytuł Mistrza Polski i teraz zrobię wszystko by powtórzyć to jako trener – podkreślił szkoleniowiec Podhala, Andreii Gusow.

W trakcie konferencji przedstawiono też kadrę zespołu i sztab szkoleniowy. Zaprezentowano także oficjalną koszulkę w jakich hokeiści Podhala występować będą w sezonie 2020/2021

Fot. Maciej Gębacz

Maciej Zubek 11.09.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
Andrzejx48 16:35 11.09.2020

Sądzę ze największe zasługi dla drużyny PODHALA ma ta wredna baba która podpina się wszędzie tam gdzie robi się jakieś zdjęcia może powie co zrobiła dla Podhala dla całego regionu WIELKIE NIC WIELKIE 0 no ale podpinać się pod zasługi innych jest pierwsza

Zobacz również