Kamery live
prognoza pogody

TatrySki Podhale – Tempish Polonia Bytom (LIVE)

13 stycznia 2017 12:09
Wyciszenie Włącz dźwięk

Hokeiści TatrySki Podhala Nowy Targ dzisiejszym meczem na własnym lodowisku z Tempish Polonia Bytom inaugurują piątą rundę sezonu zasadniczego. Początek meczu godzina 18. O 17:50 z kolei rozpoczynamy Internetową Transmisje LIVE z tego spotkania. 

Spotkanie to jest o tyle istotne, że oba te zespoły walczą o trzecie miejsce na koniec sezonu zasadniczego, co daje gwarancję łatwiejszego – w teorii –  przeciwnika w pierwszej rundzie play-off. Aktualnie miejsce to zajmują nowotarżanie z przewagą 12 punktów nad Bytomianami. 

Zdajemy sobie sprawę, że wgrana w tym meczu można powiedzieć, że praktycznie zapewni nam tą trzecią pozycję, na czym nam bardzo zależy. Zawsze najtrudniej jest postawić tę przysłowiową kropkę nad i, więc musimy zachować maksymalna koncentrację – podkreśla trener „Szarotek” Marek Rączka. 

A że nowotarżan czeka nie łatwe zadania, najlepiej obrazują statystyki. Dotychczas drużyny te potykały się w bieżących rozgrywkach cztery razy. Bilans jest remisowy: oba zespoły zaliczyły po dwa zwycięstwa. W ostatnim spotkaniu „Szarotki” wygrały w Bytomiu 3:2, rewanżując się tym samym za porażkę 2:4 kilka dni wcześniej na swoim lodowisku. 

NT24TV 13.01.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również