Kamery live
prognoza pogody

TatrySki Podhale – Automatyka Gdańsk (LIVE)

25 listopada 2016 13:40
Wyciszenie Włącz dźwięk

Hokeiści TatrySki Podhala Nowy Targ dzisiejszym meczem na własnym lodowisku ze Stoczniowcem Gdańsk kończą drugą rundę sezonu zasadniczego. Początek mecz w Miejskiej Hali Lodowej godzina 18. Dziesięć minut wcześniej rozpocznie się relacja LIVE na naszym portalu.

Dzisiejsze spotkanie bez względu na jego wynik nic już nie zmieni jeżeli chodzi o miejsca w tabeli obu drużyn po zakończeniu drugiej rundy, po której nastąpi podział. „Szarotki” mają już pewne 3 miejsce w tabeli i co z tym związane grę w grupie mocniejszej. Gdańszczanie z kolei  pierwszą część sezonu zakończą na przedostatnim miejscu i w dalszej części sezonu grać będą grupie słabszej. 

To nie zmienia faktu,  że ze sportowego punktu widzenia obowiązkiem nowotarżan jest wygrać dzisiejsze spotkanie, szczególnie że wszystko za nimi przemawia. „Szarotki” mają w dorobku aż o 28 punktów więcej niż gdańszczanie, grają przed własną publicznością i raz już w tym sezonie ze Stoczniowcem wygrały. W dodatku dobrym występ Podhalanie mogą zatrzeć negatywny obraz ostatnich kilku meczów. 

Chcemy wygrać i to najlepiej w dobrym stylu. Efektowne zwycięstwo pomogło by nam na pewno odzyskać pewność siebie, która ostatnio została lekko nadszarpnięta – przekonuje szkoleniowiec Podhala, Marek RączkaNie możemy lekceważyć młodej drużyny ze Stoczniowca. Wydaje mi się, że potencjał tej drużyny jest zdecydowanie większy niż miejsce w tabeli jakie zajmuje. Widać tam rękę trenera Ekrotha, który preferuje ofensywny styl gry. Musimy wyciągnąć wnioski z pierwszego meczu w Gdańsku, w którym złym początkiem nieco sobie go skomplikowaliśmy – zaznacza Rączka. 

NT24TV 25.11.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również