Kamery live
prognoza pogody

Targi Wielkanocne – pełne słońca i dobrej zabawy dla całej rodziny! (galeria)

9 kwietnia 2017 16:57

Minął półmetek Targów Wielkanocnych, organizowanych na płycie nowotarskiego rynku. Niedzielny, słoneczny dzień na targach upłynął w wyjątkowo ciepłej, rodzinnej atmosferze pod znakiem smakołyków, świątecznych akcesoriów, oryginalnych warsztatów zdobienia ciasteczek, czy przejazdów konną bryczką. 

Targi Wielkanocne - pełne słońca i dobrej zabawy dla całej rodziny! (galeria)

Atmosfera była bardzo rodzinna – i taka też była w dużej mierze klientela dzisiejszych targów. Nic dziwnego, że całe rodziny czuły się tam dobrze – wiele atrakcji, jakie przygotowano skierowanych były właśnie do nich. Niektórzy przybyli specjalnie na targi, inni trafiali tu mimochodem, zaskoczeni, że w centrum miasta dzieje się tak dużo w tym przedświątecznym, wiosennym czasie.

Dużym powodzeniem wśród dzieci cieszyła się słomiana kura i mini-zoo, chętnych do zapisów na warsztaty zdobienia pierników wielkanocnych było więcej, niż przewidziano, nie było też dziecka, które nie uśmiechnęłoby się na spotkanie z…człowiekiem w jaskrawożółtym, puchatym, kurczakowym przebraniu, częstującym czekoladowymi jajeczkami prosto z koszyczka. I nawet góralka zrobiła się jakaś bardziej kolorowa i wiosenna…

 

NT24TV 09.04.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również