Kamery live
prognoza pogody

Szkolno – parafialny festyn na Niwie (zdjęcia)

18 czerwca 2017 13:48

Niepewna pogoda zdaje się wcale nie przeszkadzać uczestnikom rodzinnego festynu na os. Niwa w wyśmienitej zabawie, która ma potrwać aż do 22:00!

Szkolno - parafialny festyn na Niwie (zdjęcia)

Z racji sąsiedztwa, szkoła i parafia zorganizowały festyn wspólnie, zapewniając sporo atrakcji – na zewnątrz, ale i wewnątrz budynku szkoły, dzięki czemu można częściowo zwiedzić jej gościnne progi i podziwiać nowoczesne wyposażenie, jakim “czwórka” może się poszczycić. 

W pięknym otoczeniu, z zapierającym dech w piersi widokiem na panoramę miasta i Tatr, festyn kusi atrakcjami dla dzieci i młodzieży: jest kolorowa kolejka elektryczna, dmuchańce, cieszące się ogromnym zainteresowaniem bungee trampoliny, malowanie twarzy, ścianka wspinaczkowa, obsługiwana przez GOPR-owców, jak również możliwość przejażdżki najnowszym nabytkiem ratowników górskich – quadem Grizzly, który zaledwie kilka dni temu został oficjalnie przekazany przez burmistrza i zakupiony w ramach projektu Budżetu Obywatelskiego 2016.

Sam dzisiejszy festyn to zresztą również pokłosie zeszłorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego i zadanie dofinansowane kwotą 20 tys złotych z budżetu miasta w ramach wsparcia inicjatyw, które zgłaszają i na które głosują sami mieszkańcy. 

Podczas imprezy nie mogło zabraknąć dobrego jedzenia (pyszne, domowe ciasta), loterii fantowej z baaardzo atrakcyjnymi nagrodami do wygrania (dron, tablet, drukarka), ani występów artystycznych.

/os

NT24TV 18.06.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również