Kamery live
prognoza pogody

Szkolenie bokserskie w PPUZ

9 sierpnia 2023 14:11

W dniach 11-13 sierpnia Klub AZS PPUZ w Nowym Targu oraz Instytut Nauk Humanistycznych i Turystyki PPUZ w Nowym Targu we współpracy z Octagon Jabłonka Fight Club organizują „Weekend z zawodowcem”. Tym razem będzie to spotkanie z zawodowym bokserem – Robertem Świerzbińskim, który przeprowadzi pokazowe treningi. Treningi będą odbywać się w sali sportowej podhalańskiej uczelni. Spotkanie ma na celu promocję sportu wśród przyszłych studentów zwłaszcza nowego kierunku – sport i turystyka na terenach górskich.

Szkolenie bokserskie w PPUZ

„Profesjonalny trening bokserski jest okazją do poznania metodyki i techniki nauczania przez  studentów chcących w przyszłości pracować w obszarze nauk o kulturze fizycznej. 

Po uruchomieniu nowego kierunku studiów planujemy organizować podobne przedsięwzięcia w ramach „Weekendu z zawodowcem” zapraszając profesjonalnych zawodników, trenerów, przewodników czy ratowników górskich w celu przekazania wiedzy, umiejętności a czasami i “smaczków” zawodów osadzonych w sporcie i turystyce” – podsumowuje dr Paweł Gąsior, zastępca dyrektora Instytutu Nauk Humanistycznych i Turystyki.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, niezbędne jest wcześniejsze zgłoszenie i rezerwacja miejsca. Rezerwacja pod nr telefonu +48 509 273 856.

redakcja 09.08.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również