Kamery live
prognoza pogody

Szczęśliwy finał poszukiwań 25-latka z Zakopanego

20 kwietnia 2023 23:25

Minionej nocy, w górnej części Zakopanego prowadzone były szeroko zakrojone działania poszukiwawcze 25-letniego mężczyzny, który będąc niestabilny emocjonalnie, nagle wyszedł z domu i zaginął. Mężczyzny szukało kilkudziesięciu funkcjonariuszy, grupa poszukiwawcza oraz wolontariusze i rodzina. Zaginiony odnaleziony został po dwóch godzinach przez patrol drogówki. Trafił do szpitala.

Szczęśliwy finał poszukiwań 25-latka z Zakopanego

Wczoraj wieczorem tatrzańską policję zaalarmowali bliscy 25-latka, który w złym stanie zdrowia nagle wyszedł z domu znajdującego się na osiedlu Pardałówka w Zakopanem po czym zaginął. Mężczyzna zostawił w domu telefon komórkowy i rzeczy osobiste. Świadkowie widzieli go po raz ostatni jak kierował się w stronę kompleksu leśnego osiedla Jaszczurówka Bór. Zaniepokojona jego stanem zdrowia rodzina zgłosiła zaginięcie 25-latka. Niezwłocznie do działań zaangażowano kilkudziesięciu funkcjonariuszy Policji, Państwowej Straży Pożarnej, Ochotniczych Straży Pożarnych, ratowników TOPR, wolontariuszy grup poszukiwawczych i ochotników. Przeczesywano również za pomocą dronów: Bachledzki Wierch, Pardałówkę, Jaszczurówkę Bory, Nosal, Bystre i Antałówkę. Patrol zakopiańskiej drogówki po około dwóch godzinach poszukiwań zauważył mężczyznę w rejonie ul. Balzera w Zakopanem. Niezwłocznie na miejsce wezwano służby ratunkowe. Medycy przewieźli 25-latka do szpitala w Nowym Targu. Tym razem pomoc przyszła na czas. 

Policja dziękuje wszystkim za pomoc i zaangażowanie się w poszukiwania!

#pomagamyichronimy
#policjazakopane

os 20.04.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również