Kamery live
prognoza pogody

“Szarotki” wspomogły najuboższych

10 grudnia 2017 22:52

Kolejny rok hokeiści drużyny TatrySki Podhale Nowy Targ dołączyli do ogólnopolskiej akcji "Szlachetna Paczka"

Zawodnicy „Szarotek” wraz zarządem klubu w nowotarskim supermarkecie E.Leclerc starannie wybrali przedmioty i produkty żywnościowe, które znalazły się na liście potrzeb wspieranej rodziny.

Zakupione dary zapakowano i dostarczono do magazynu akcji mieszczącego się przy parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Nowym Targu.  

Dzięki upominkom zorganizowanie tegorocznych świąt będzie dla jednej z rodzin zdecydowanie łatwiejsze, a dostarczona w weekend paczka stanie się wyraźnym sygnałem, że nikt nie powinien być w tym szczególnym czasie sam – podkreśla rzecznik prasowy TatrySki Podhale, Jerzy Pohrebny Dziękujemy osobom, które wsparły naszą zbiórkę na rzecz Szlachetnej Paczki, wśród których znalazł się: Pan Tomasz Żarnecki – właściciel supermarketu E.Leclerc, Państwo Anna i Jan Jurzec, Państwo Agnieszka i Grzegorz Ratusznik, Państwo Małgorzata i Jacek Jancelewicz, Państwo Joanna i Dariusz Rzepka, Pani Ewa Łaś, Państwo Anna i Piotr Dąbek oraz Firma “Little Gold King” – dodaje  Pohrebny.

NT24TV 10.12.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również