Kamery live
prognoza pogody

“Szarotki” podejmują Jastrzębie (LIVE)

27 września 2016 06:55
Wyciszenie Włącz dźwięk

Hokeiści TatrySki Podhala Nowy Targ grają dzisiaj we własnej hali  z JKH Jastrzębie. Początek meczu godzina 18. Bezpośrednią internetową relację z tego spotkania przeprowadzi nasz portal (link w tekście poniżej). 

 

Podhalanie do dzisiejszego meczu przystąpią podbudowani ostatnim wyjazdowym zwycięstwem w Tychach. Nie tylko zwycięstwo, ale i okoliczności w jakich do niego doszło bardzo pozytywnie wpłynęło na morale zespołu.  Złoty gol zdobyty w 42 sekundzie dogrywki przez Dariusza Gruszkę, poprzedziła wyrównująca bramka Krzysztofa Zapały, zdobyta dwie sekundy przed końcem regulaminowego czasu gry, uderzeniem niemal z połowy lodowiska. – Strzał rozpaczy. Dopisało szczęście. W pierwszej fazie strzału mierzyłem, żeby nie ustrzelić nikogo na linii niebieskiej. Udało się. Krążek leciał w światło bramki i tak się szczęśliwe złożyło że do niej wpadł. Wydaje się, że lepiej mógł zachować się bramkarz gospodarzy, ale to już nie nasz problem – przyznał Zapała. 

Niestety wygraną w Tychach nowotarżanie okupili poważną kontuzją obrońcy Macieja Sulki. Przy jednym ze starć bardzo mocno ucierpiało jego prawe kolano. – W pewnym momencie jeden z zawodników z Tychów, chciał mnie zblokować. Pech chciał że noga wygięła mi się w nienaturalny sposób. Poczułem ból. Z trudem mogłem poruszać nogą. Nie wygląda to dobrze – mówi Sulka.  Wstępne diagnozy mówią o uszkodzeniu wiązadeł. 

W ostatnich dniach w Miejskiej Hali Lodowej trwały pracę nad usprawnieniem systemu wentylacji, by nie powtórzyła się sytuacja z meczu o Superpuchar Polski, kiedy na skutek mgły spotkanie nie mogło być kontynuowane. 

Wypożyczyliśmy armatkę śnieżną, która w razie potrzeby będzie służyła jako wentylator. Nie mieliśmy jednak okazji jej sprawdzić, bowiem przez ten tydzień jaki minął od tego feralnego spotkania mgła na lodowisku już się nie pojawiła. To efekt spadku temperatury powietrza na zewnątrz  – wyjaśnia Bartosz Ścisłowicz, dyrektor Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji, które administruje Miejską Halą Lodową. 

 

NT24TV 27.09.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również