Kamery live
prognoza pogody

„Szarotki” na kwarantannie. Lodowisko zamknięte

11 sierpnia 2020 16:45

Dziś po południu zamknięto Miejską Halę Lodową w Nowym Targu. Obiekt będzie nieczynny do czwartku włącznie. W tym czasie wykonana zostanie prewencyjna dezynfekcja wszystkich pomieszczeń znajdujących się w hali. Jak informuje dyrektor MCSiR Krzysztof Łapsa, decyzja o zamknięciu i przeprowadzeniu dezynfekcji lodowiska została skonsultowana z Sanepidem, a związana jest z otrzymaną dziś  informacją o pozytywnym wyniku testu jednego z zawodników KH Podhale. 

„Szarotki” na kwarantannie. Lodowisko zamknięte

Hokeiści KH Podhale Nowy Targ są zmuszeni przerwać treningi. Z powodu potwierdzenia obecności wirusa SARS-CoV-2 u jednego z zawodników, hokeiści KH Podhale zmuszeni są przerwać treningi. Zgodnie z wytycznymi teraz cała drużyna poddana została kwarantannie, a dyrekcja MCSiR-u  w porozumieniu z Sanepidem, prewencyjnie zamknęła obiekt do czwartku. 

Dyrektor Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Nowym Targu informuje o wykonaniu prewencyjnej dezynfekcji pomieszczeń Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu. Obiekt będzie nieczynny do czwartku 13.08.2020 r. włącznie. W przypadku korzystania z zewnętrznego boiska sportowego – „koła”, do czasu wykonania dezynfekcji nie będzie możliwości korzystania z szatni przy MHL. Za utrudnienia przepraszamy – czytamy na Facebookowym profilu Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji. 

os 11.08.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również