Kamery live
prognoza pogody

“Szarotki” kompletują skład. Raszki w nim nie będzie.

8 kwietnia 2016 12:47

Po podpisaniu nowej, dwuletniej umowy z trenerem Markiem Ziętarą, władze klubu TatrySki Podhale Nowy Targ rozpoczęły kompletowanie kadry na nowy sezon.

W minionym tygodniu podpisy pod nowymi, rocznymi kontraktami podpisali: Dariusz Gruszka, Jarmo Jokila i Oskar Jaśkiewicz. – Cieszę się, że zostaje w domu. Już po zakończeniu minionego sezonu wiedziałem, że chcę zostać. Miałem propozycję z innych klubów, ale Podhale miało pierwszeństwo. Władze klubu przystały na moje warunki, więc nie było nad czym się zastanawiać – mówił tuż po złożeniu podpisu pod nową umową Gruszka. 

Niestety w nowym sezonie w barwach „Szarotek” nie zobaczymy już Ondreja Raszki (na zdjęciu), który po dwóch latach opuszcza Nowy Targ. 

Czas na nowy rozdział w mojej karierze. Dwa lata spędzone w Nowym Targu będę wspominał bardzo miło. Pokochałem to miasto. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś tutaj wrócę – mówi 26 letni zawodnik, który w Polskiej Hokej Lidze spędził łącznie 5 sezonów 

 

NT24TV 08.04.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również