Kamery live
prognoza pogody

Szalone Arbuzobranie na Bani

16 sierpnia 2022 16:58

W miniony weekend na scenie plenerowej obok Hotelu Bania w Białce Tatrzańskiej odbyła się jedna z najbardziej szalonych imprez lata – Arbuzobranie. Na uczestników czekały ta zwariowane konkurencje, jak przeciskanie arbuza przez nogawki od spodni, czy tworzenie “arbiustonoszy” z łupin arbuza!

Szalone Arbuzobranie na Bani
W wielkim skrócie jest to rodzinna formuła, podczas której na scenie na przemian pojawiają się dzieci i dorośli aby rywalizować w wielu zwariowanych konkurencjach. I tak dzieciaki musiał m.in. wypić napój oraz jeść oscypka z arbuza bez użycia rąk, wyciskać sok z arbuza, czy stworzyć arbuzową rzeźbę.
 
Organizatorzy zadbali aby także dyscypliny arbuzowe przewidziane dla dorosłych były odpowiednio kreatywne i wymagające – było przeciskanie arbuza przez nogawki od spodni i tworzenie “arbiustonoszy” z łupin arbuza. 
 
Oczywiście każdy kto pojawił się na wydarzeniu mógł liczyć na nielimitowaną ilość zielono-czerwonego owocu od organizatorów.
Na finał dnia na scenie wystąpiła bluesowa artystka Magda “Magic” Piskorczyk z zespołem. Imprezę poprowadzili Michał Wójcik oraz Krzysztof Ferdyn.
 
mat. prasowy organizatora
zdj. Michał Adamowski
os 16.08.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również