Kamery live
prognoza pogody

Sylwester Marzeń z folkową modą. Część gwiazd “ubrała” nowotarżanka

4 stycznia 2023 12:07

Kto oglądał tegorocznego “Sylwestra Marzeń” w Zakopanem, na pewno zauważył folkowe kreacje na scenie. Nie powinno to już dziwić – od trzech lat za koordynacje garderoby głównej odpowiedzialna jest m.in. nowotarżanka, projektantka mody Aneta Larysa Knap. Które z gwiazd wybrały projekty Folk Design?

Sylwester Marzeń z folkową modą. Część gwiazd

Sylwester w Zakopanem to ogromne przedsięwzięcie, które gromadzi na scenie artystów różnych stylów muzycznych z kraju oraz z zagranicy. Jednym z bardzo ważnych aspektów tej intensywnej nocy są  pojawiające się kreacje. Podczas tegorocznej, sylwestrowej nocy w Zakopanem nie zabrakło projektów Folk Design, które doceniane są jako oryginalne i “rzucające się w oczy”. 

Izabella Krzan ubrana była w charakterystyczną suknię wieczorową z kolekcji Mountain Moon pokazywaną w zeszłym roku między innymi w Dubaju. Małgorzata Tomaszewska wybrała rockowo-folkową stylizację. Olek Sikora wystąpił w klasycznym płaszczu ozdobionym oryginalnymi zapięciami i chustą góralską. Tancerka i prezenterka Ida Nowakowska wystąpiła w sukni wieczorowej skomponowanej z wieczorowo-sportową kurtką bomberką, a całość powstała na bazie czerwonej chusty góralskiej w niebieskie róże. Magdalena Narożna, wokalistka zespołu Piękni i Młodzi zdecydowała się zmiksować swoje stylizacje i włożyć na siebie kilka kreacji z metką Folk Design, w których na scenie dała widowni mnóstwo energii.  Piosenkarka nowej generacji Daria widziana była w folkowej koronie i to ona otworzyła Sylwestrowy koncert.

Na ściance w bordowej folkowej sukni pojawiła się także korespondentka  z Brukseli Dominika Ćosić. Na Krupówkach można było także spotkać ubraną folkowe projekty dziennikarkę Małgorzatę Opczowską, która od wczesnych godzin porannych prowadziła program TVP info.

Aneta wzbudziła sympatię gwiazd i jest bardzo lubiana wśród celebrytów.

mat. nadesłane

os 04.01.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również