Kamery live
prognoza pogody

Świąteczne spotkanie z dyrektorami

19 kwietnia 2019 12:00

W dniu 18 kwietnia 2019r. w Szkole Podstawowej nr 4 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Nowym Targu odbyło się spotkanie wielkanocne Burmistrza Miasta Nowy Targ Grzegorza Watychy z dyrektorami nowotarskich przedszkoli i szkół. W spotkaniu uczestniczyli również zastępcy burmistrza, przedstawiciele Rady Miasta Nowy Targ, Małopolskiego Kuratorium Oświaty i inni zaproszeni goście.

Świąteczne spotkanie z dyrektorami

W pierwszej części spotkania uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4  zaprezentowali przedstawienie pt. „Święta tuż, tuż” w którym, bardzo obrazowo przedstawili zwyczaje obchodzenia Świąt Wielkanocnych. Następnie Burmistrz Miasta Nowy Targ Grzegorz Watycha złożył życzenia wszystkim przybyłym, a w szczególności uczniom i nauczycielom za trud i zaangażowanie w kształcenie młodego pokolenia. Do życzeń dołączył się Bronisław Stoch, wizytator Delegatury Nowy Targ, który podziękował nauczycielom za pracę i życzył w okresie świąt odpoczynku i rodności w gronie rodzinnym. Serdeczne życzenia przekazał wszystkim zgromadzonym również Jan Łapsa Zastępca Przewodniczącego Rady Miasta Nowy Targ.

Opr. SP4

źródło: UM Nowy Targ

/os

os 19.04.2019
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również