Kamery live
prognoza pogody

Sukcesy reprezentacji powiatu nowotarskiego w Mistrzostwach Małopolski w Sztafetowych Biegach Przełajowych

8 października 2021 11:59

W dniu 7 października 2021 roku na lotnisku w Nowym Targu odbyły się Mistrzostwa Małopolski w Sztafetowych Biegach Przełajowych. W zawodach wzięły udział reprezentacje powiatów z niemal całego województwa. Liczba zawodników wyniosła ponad pół tysiąca osób.

Sukcesy reprezentacji powiatu nowotarskiego w Mistrzostwach Małopolski w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Zawodnicy startowali z podziałem na kategorie chłopców i dziewcząt w Igrzyskach Dzieci, Igrzyskach Młodzieży Szkolnej oraz Licealiadzie. Największym sukcesem reprezentacji powiatu nowotarskiego może pochwalić się reprezentacja dziewcząt I Liceum Ogólnokształcącego z Rabki Zdrój, która wywalczyła wicemistrzostwo w Licealiadzie przegrywając jedynie z reprezentacją powiatu wielickiego. W tej samej kategorii chłopcy z I Liceum Ogólnokształcącego z Nowego Targu uplasowali się na 4. miejscu.  W kategorii Igrzysk Dzieci wśród chłopców brązowy medal zdobyli reprezentacji Szkoły Podstawowej Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich z Czerwiennego. W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej wśród dziewcząt dobry wynik osiągnęły dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Lipnicy Wielkiej.

W dekoracji zawodników wzięli udział – Waldemar Gramek, Prezes Małopolskiego Szkolnego Związku Sportowego oraz Urzędujący Członek Zarządu Powiatu Nowotarskiego Karol Skrzypiec.

mat. nadesłane

 

os 08.10.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również