Kamery live
prognoza pogody

Studenci seniorzy również online

29 kwietnia 2020 15:39

Z zdalnej nauki na “Podhalance” korzystać mogą także seniorzy. Studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku drogą online szkolą umiejętności komunikacyjne w języku angielskim.

Studenci seniorzy również online

Mimo wyjątkowych okoliczności, Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu nie zapomina o najstarszym pokoleniu studentów. Wykładowca filologii angielskiej mgr Anna Borkowska regularnie organizuje warsztaty online w języku angielskim dla słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Nowym Targu. Głównym celem warsztatów jest doskonalenie umiejętności komunikacyjnych w języku angielskim oraz dążenie do swobodnej interakcji w języku obcym.

Od 4 lat studenci seniorzy uczestniczą w kursach języka angielskiego organizowanych przez filologię angielską. Idea ta z roku na rok zyskuje coraz większą popularność. Obecnie w kursach o zróżnicowanym poziomie językowym uczestniczy ponad 50 słuchaczy UTW w Nowym Targu.

/źródło: PPUZ w Nowym Targu/

/ps/

Piotr Starmach 29.04.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również