Kamery live
prognoza pogody

“Stolica Podhala” w całkowicie nowej odsłonie!

To całkowicie nowa jakość na lokalnym rynku medialnym. Już od kilku dni na terenie całego miasta można natknąć się na kwartalnik “Stolica Podhala” – a w nim najważniejsze wydarzenia ubiegłego roku, niepublikowane dotąd wywiady z gwiazdami, a także informacje i porady związane z m.in. segregacją śmieci w Nowym Targu.

Dla nas to nowa droga, na myśl o której jesteśmy szalenie podekscytowani. Wraz z rozpoczęciem 2020 roku redakcja Nowytarg24.tv postanowiła wkroczyć na całkowicie nowy dla siebie rynek i zaprezentować Państwu owoce swojej pracy w formie prasy. Pierwszy numer “Stolicy Podhala” to nie tylko przekrój najbarwniejszych wydarzeń ubiegłego roku; to także spojrzenie w przyszłość, którą będziemy starać się rozwijać i pielęgnować.  

W “Stolicy Podhala” znajdziecie wnikliwą relację z koncertów (19. Jarmark Podhalański, Przywitania Lata), wydarzeń, które zgromadziły ogromne rzesze publiczności (XI Piknik Lotniczy, 40. rocznica wizyty Jana Pawła II) czy wernisaży i jubileuszy (30-lecie nowotarskiej “Chatki”, 28. urodziny Galerii “Jatki”). Ale nasz kwartalnik to nie tylko wydarzenia kulturalne i sakralne, to także nowotarski sport, któremu poświęciliśmy obszerny fragment oraz dokumentacja życia społecznego w mieście – tego przynoszącego nam uśmiech, jak i tego, który powinien wywołać w nas poczucie zamyślenia i zadumy. 

 

To, co cenicie w naszej pracy, znajdziecie w ulepszonej formie w naszej pierwszej publikacji prasowej. Ale “Stolica Podhala” to także niepublikowane dotąd rozmowy z celebrytami i gwiazdami świata muzyki, sportu i kultury. W pierwszym numerze naszego kwartalnika dowiecie się, za co cenią Nowy Targ Bartłomiej Topa, Maryla Rodowicz oraz Maizie Williams z zespołu Boney M, a także co ciekawego o naszym regionie mówili Krzysztof Zannussi, Dawid Kubacki czy liderzy grupy Afromental.

Nowa pozycja na rodzimym, podhalańskim rynku wydawniczym oferowana jest bezpłatnie. Na “Stolicę Podhala” natkniecie się w miejscach użyteczności publicznej, m.in. w Urzędzie Miasta Nowy Targ, w nowotarskim Ratuszu czy chociażby w Klubie Seniora.

Zachęcamy do czytania “Stolicy Podhala”! 

Redakcja Nowytarg24.tv

Piotr Starmach 14.02.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

2 komentarze
Mieszkaniec 16:39 15.02.2020

Tego w Nowym Targu brakowało !

Senior 11:52 14.02.2020

Świetny pomysł, gratulujemy !!!

Zobacz również