Kamery live
prognoza pogody

Stanowisko zarządu w sprawie trenera Grzegorza Hajnosa

30 listopada 2022 14:06

Zarząd Nowotarskiego Klubu Sportowego „Podhale” Nowy Targ oświadcza, iż mimo niezadowalających wyników sportowych osiągniętych w rundzie jesiennej sezonu 2022/2023 rozgrywek III Liga gr. IV PZPN przez pierwszy zespół NKP Podhale, pozytywnie ocenia pracę pierwszego Trenera zespołu, akceptuje metody szkoleniowe i udziela pełnego wsparcia w dalszej pracy.

Stanowisko zarządu w sprawie trenera Grzegorza Hajnosa

Zarząd Klubu NKP Podhale Nowy Targ przeanalizował dostarczone przez sztab szkoleniowy raporty z przeprowadzonych zajęć treningowych, spotkań ligowych, indywidualnych statystyk zawodników w okresie ostatnich 4 miesięcy oraz zapoznał się z problematyką funkcjonowania pierwszego zespołu.

Zarząd Klubu NKP Podhale Nowy Targ po zapoznaniu się z wyżej wymienionymi materiałami oraz po przeprowadzeniu rozmów z zawodnikami ogłosi listę transferową najpóźniej do dnia 10 grudnia 2022 r oraz rozpocznie działania w kierunku dokonania kilku korekt na poszczególnych pozycjach celem utrzymania drużyny w rozgrywkach centralnych PZPN tj. III Liga.

Zarząd Klubu NKP Podhale Nowy Targ.

os 30.11.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również