Kamery live
prognoza pogody

Spotkanie z Szymonem Hołownią

13 października 2017 06:44

W miniony wtorek w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu miało miejsce spotkanie z Szymonem Hołownią - dziennikarzem, publicystą, założycielem Fundacji "Dobra Fabryka". Tematem spotkania była przede wszystkim działalność charytatywna związana z Fundacją.

Spotkanie z Szymonem Hołownią

W Dobrej Fabryce produkujemy dobro w tych zakątkach świata, gdzie zło odbiera ludziom nadzieję, zdrowie, radość i życie – czytamy na stronie Fundacji. 

Fundacja Dobra Fabryka to druga, po Fundacji Kasisi, instytucja założona przez Szymona Hołownię: „Zawsze powtarzałem, że to, co stanowi o absolutnej wyjątkowości Kasisi, to miłość. A miłość już tak ma, że zawsze się dzieli. A jak się dzieli, to się mnoży. Odważyłem się na założenie Dobrej Fabryki, bo po tym jak założyłem Fundację Kasisi, uwierzyłem w ludzi. Tysiące osób, które tak cudownie wspierają nasze 250 zambijskich dzieciaków z Kasisi, pozwoliło mi na zuchwałą myśl: A może, zamiast lamentować jak zły jest ten świat, możemy zmienić jego kolejne 5 cm2 na lepsze?.”

 

 

fot. gw

NT24TV 13.10.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również