Kamery live
prognoza pogody

Spotkanie Wigilijne w Przedszkolu Nr 4 w Nowym Targu

22 grudnia 2021 09:34

Święta Bożego Narodzenia to dla wielu najpiękniejsze chwile w roku, a także okazja do wspólnego spotkania i kolędowania. Tradycyjnie, jak co roku, w przedszkolu nr 4 na os. Bór odbyło się spotkanie opłatkowe,  którym wziął udział burmistrz Nowego Targu Grzegorz Watycha, dyrektorzy Miejskiego Centrum Oświaty oraz szkół i przedszkoli z terenu miasta. 

 

 

Spotkanie Wigilijne w Przedszkolu Nr 4 w Nowym Targu

Dzieci z oddziału VII – „Gumisie” pod opieką Weroniki Trochimiuk oraz Jadwigi Kaczmarczyk przygotowały występ o tradycjach bożonarodzeniowych oraz zaprezentowały najpiękniejsze kolędy z akompaniamentem skrzypiec. Przedszkolaki wprowadziły wszystkich uczestników spotkania wigilijnego w magiczna atmosferę. Po zakończonych występach przyszedł czas na dzielenie się opłatkiem, składanie życzeń, a następnie wspólnie zasiedliśmy do wigilijnego obiadu. Na stołach gościły przepyszne dania – barszcz czerwony z uszkami, zupa grzybowa, ryba, ziemniaki oraz kapusta z grochem.

Dzieci ze wszystkich oddziałów przygotowały się do tego spotkania bardzo starannie. Ustroiły sale kolorowymi ozdobami oraz ubrały się bardzo odświętnie. Już od samego rana czuć było w naszym przedszkolu świąteczną atmosferę, a w naszych sercach zagościła radość.

źródło: Przedszkole nr 4 w Nowym Targu

os 22.12.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również