Kamery live
Kamery live
prognoza pogody
ntvk

Spotkanie noworoczne starosty nowotarskiego (GALERIA)

18 stycznia 2025 12:36

Wczoraj w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia im. F. Chopina w Nowym Targu odbyło się noworoczne spotkanie Starosty Nowotarskiego. Na scenie wystąpiły zespoły „Jedla” oraz „Mali Miętusianie”, nie zabrakło także życzeń, sypania owsem czy wręczenia Medali Pamiątkowych Podhala.

Spotkanie noworoczne starosty nowotarskiego (GALERIA)

Na spotkaniu nie zabrakło samorządowców, urzędników, służb, przedstawicieli instytucji i stowarzyszeń, ale także parlamentarzystów, dyrektora szpitala, oraz burmistrza. 

Kluczowy punkt uroczystości stanowiło wręczenie Medali Pamiątkowych Podhala, które otrzymali: Jan Blańda – wiceprezes Towarzystwa Cyklistów Orzeł Spytkowice, Aneta Wójcik – wieloletnia dyrektorka Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie,  oraz zespoły „Jedla” i „Mali Miętusianie”, które to zajęły się artystyczną oprawą samego spotkania. 

Spotkanie zwieńczyło składanie życzeń oraz sypanie owsem. Nie zabrakło także poczęstunku dla zebranych gości. 

/fot. Redakcja/

Andrzej Lach 18.01.2025
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również