Kamery live
prognoza pogody

Śmiertelny wypadek w Rdzawce. Nie żyje 25-latek

14 marca 2018 11:36

Dzisiaj o godzinie 4.55 w miejscowości Rdzawka kierujący samochodem osobowym marki Peugeot 25-letni mieszkaniec Rabki-Zdroju, jadąc w kierunku Nowego Targu wykonywał manewr wyprzedzania 2 pojazdów i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym z naprzeciwka samochodem ciężarowym marki MAN.  25-latek w wyniku zderzenia i poniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu.

Śmiertelny wypadek w Rdzawce. Nie żyje 25-latek

Do zdarzenia doszło 14 marca br. nad ranem około godziny 4.30 na drodze krajowej 47 w miejscowości Rdzawka. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu wynika, że 25-letni kierujący samochodem osobowym marki Peugeot, jadąc w kierunku miejscowości Chabówka w trakcie wyprzedzania dwóch pojazdów, zderzył się z prawidłowo jadącym z naprzeciwka samochodem ciężarowym marki Man. Niestety w wyniku zderzenia i poniesionych obrażeń kierujący peugeotem poniósł śmierć na miejscu. Pozostałym osobom uczestniczącym w zdarzeniu nic się nie stało. Uszkodzeniom uległy peugeot, man oraz audi, jeden z wyprzedzanych pojazdów, którego kierujący widząc tą niebezpieczną sytuację skręcił w prawo i zjechał z drogi. Droga krajowa na tym odcinku, była całkowicie zablokowana przez kilka godzin. Ruch został przywrócony przed godziną 9.00.

Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci, a nadzór nad czynnościami sprawował obecny na miejscu prokurator z Prokuratury Rejonowej w Nowym Targu. Postępowanie w tej sprawie prowadzi nowotarska Policja.

os 14.03.2018
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również