PILNE
Kamery live
prognoza pogody

Śmiertelny wypadek na terenie starego szpitala

37-letni mieszkaniec Nowego Targu nie przeżył upadku z wysokości, do jakiego doszło dziś wieczór przez przypadek na terenie starego szpitala w Nowym Targu. Do wypadku doszło na skutek spożycia alkoholu – mężczyzna stracił równowagę i spadł. Pomimo reanimacji, nie udało się uratować mu życia. 

Śmiertelny wypadek na terenie starego szpitala

Mężczyzna nie przebywał sam na terenie budynku starego szpitala. Nie jest to pierwszy raz, kiedy ruiny stają się miejscem alkoholowych libacji. 

-Z wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 37-letni nowotarżanin wspólnie z dwójką znajomych spożywali alkohol i kiedy wstał, stracił równowagę i spadł ze schodów. Niestety pomimo udzielanej pomocy i reanimacji zmarł. Miejsce zdarzenia zostało zabezpieczone, a policjanci pod nadzorem prokuratora będą wykonywali m.in. oględziny. Prowadzone postępowanie wyjaśni dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia – podaje Dorota Garbacz, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu. 

/os

fot. arch. nowytarg24.tv

Po tragicznym wypadku w budynku starego szpitala – będzie sekcja, będą sprawdzenia

os 14.04.2019
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
KaSia 23:58 15.04.2019

Czy to Wojtek S... masakra nie mogę w to uwierzyć??!!!!nieszczęśliwy wypadek!!!!

Zobacz również