Kamery live
prognoza pogody

Śluby wracają do Ratusza

24 października 2017 21:38

Po przeszło ośmiu latach od przeniesienia Urzędu Stanu Cywilnego, a co za tym idzie - Sali Ślubów z budynku ratusza do Urzędu Miasta przy ul. Krzywej, śluby powracają do Ratusza Miejskiego

Śluby wracają do Ratusza

Pierwszy ślub w świeżo odremontowanej – również z myślą o swoim przeznaczeniu – sali reprezentacyjnej Ratusza Miejskiego, odbędzie się już w najbliższą sobotę, 28 października. 

– Moja decyzja spowodowana jest tym, żeby uświetnić te uroczystości, które się odbywają, a po drugie – żeby śluby nie kolidowały z bieżącą działalnością urzędu. Chciałem też, żeby sala reprezentacyjna Ratusza, mieszcząca się na parterze, była należycie wykorzystywana do tego celu. – motywował decyzję burmistrz Grzegorz Watycha.  

Remont sal reprezentacyjnych trwał w okresie od 21 sierpnia 2017 do 15 września 2017 roku  w tym budynku. Koszt remontu oraz zakupu niezbędnego wyposażenia zamknął się kwotą 19 800 zł.

fot. Muzeum Podhalańskie

 

NT24TV 24.10.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również