Kamery live
prognoza pogody

Słowacki kierowca mercedesa pędził o 136 km/h za szybko!

15 kwietnia 2022 14:11

Podniesienie bezpieczeństwa na drogach to priorytet nowotarskich policjantów ruchu drogowego. Do tego celu funkcjonariusze wykorzystują nowoczesne radiowozy i skutecznie reagują na zachowania kierowców, którzy nie stosują się obowiązujących przepisów. Podczas wczorajszej służby policjanci ujawnili kilkunastu kierowców, którzy łamali przepisy drogowe i przekroczyli dozwoloną prędkość. Niechlubni rekordziści jechali o 136 i 111 km/h za szybko, za co zostali ukarani mandatami karnymi po 2 500 złotych.

Słowacki kierowca mercedesa pędził o 136 km/h za szybko!

Policjanci ruchu drogowego z nowotarskiej grupy SPEED, każdego dnia dbają o bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego i skutecznie studzą zapędy kierowców, którzy nie stosują się do obowiązujących przepisów, w tym do ograniczeń prędkości.

-Podczas wczorajszej służby radiowozem nieoznakowanym z wideorejestratorem na terenie Jabłonki i Chyżnego na drodze krajowej nr 7, policjanci ujawnili kilkunastu kierowców, którzy łamali przepisy drogowe i znacznie przekroczyli dozwoloną prędkość – podaje asp. Dorota Garbacz z KPP w Nowym Targu – Niechlubni rekordziści ze Słowacji jechali z prędkością 206 i 181 km/h przy dopuszczalnej prędkości 70 km/h. 

Jak informuje nowotarski komisariat, zarówno 37-latek kierujący mercedesem za przekroczenie prędkości o 136 km/h, jak i 32-latek kierujący samochodem osobowym marki BMW  za przekroczenie prędkości o 111 km/h. zostali ukarani mandatami karnymi po 2 500 złotych.

Policja przypomina, że nadmierna prędkość to nadal jedna z głównych przyczyn wypadków drogowych. Apelujemy więc o rozsądek i poruszanie się zgodnie z obowiązującymi przepisami.

os 15.04.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również