Kamery live
prognoza pogody

Scena TVP się rozrasta

Przygotowania do niedzielnego koncertu telewizyjnej dwójki na nowotarskim lotnisku idą pełną parą. Ciężarówki z niezbędnym sprzętem technologicznym już są, scena koncertowa powoli nabiera kształtów, a kilkadziesiąt pracowników obsługi technicznej codziennie pracuje przy montażu nagłośnienia, oświetlenia czy instalacji urządzeń technicznych. 

Scena TVP się rozrasta

 

Już 28 czerwca w niedzielę na nowotarskim lotnisku rozpocznie się Wakacyjna Trasa Dwójki. Seria letnich, plenerowych koncertów, na których wystąpi plejada muzycznych gwiazd z Polski i zagranicy, organizowana jest przez Telewizję Polską. W Stolicy Podhala zaprezentują się m.in. Zenek Martyniuk, Weekend, Cleo, Piękni i Młodzi czy Ronnie Ferrari. Koncert poprowadzą telewizyjni prezenterzy znani z programu “Pytanie na Śniadanie” – Małgorzata Tomaszewska oraz Aleksander Sikora. Zainteresowani udziałem w niedzielnej imprezie muszą się pośpieszyć – internetowa sprzedaż biletów już ruszyła. Na uwagę zasługuje fakt, że widzowie będą oglądać koncertowe show z własnych samochodów. W niedzielnej imprezie maksymalnie weźmie udział pięćset pojazdów, w których znajdować się będą mogły tylko dwie osoby.

 

Piotr Starmach 23.06.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

4 komentarze
Covid19 22:30 25.06.2020

Poprostu deb**e!... kre***y! Tylko napiszcie za miesiąc czasu ze plyta lotniska jest popsuta i trzeba naprawiac to wam przyjde pomoc

Es 16:43 24.06.2020

Ach no tak, montażu nie widać wcale. Ach ta spostrzegawczość.

as 11:41 24.06.2020

Drogi dziennikarzu!!! gdzie Ty tam widzisz jakies nagłosnienie? Stoi scena z zadaszeniem Layhera i troche kraty. P drugie jak tam wjadą auta jak pada od kilku dni ?

Schreq 09:22 24.06.2020

A może by tak za te pieniądze pomóc powodzianą których w Polsce w obecnej sytuacji nie brakuje???

Zobacz również