Kamery live
prognoza pogody

Ruszyły zapisy do Maratonu Gorce

23 sierpnia 2017 07:13

Wszystkich kochających góry, którym nieobcy trucht, trekking czy bieg serdecznie zapraszamy na XIII edycję Martonu Gorce. A tych, którzy chcą dopiero rozpocząć swą przygodę w biegach górskich zachęcamy do startu w I Półmaratonie Gorce.

 

 

Ruszyły zapisy do Maratonu Gorce

Zawody odbędą się w sobotę 2 września. Jak co roku trasa rozpoczyna się w Krościenku nad Dunajcem (zawozimy zawodników) i przebiega przez cały masyw Gorców. Czerwonym szlakiem przez Lubań, Przełęcz Knurowską na Turbacz i zielonym szlakiem do Nowego Targu.

Bieg z uwagi na przyjazny charakter trasy – głównie leśne ścieżki, brak dużych trudności technicznych –  jest idealnym testem dla tych, którzy chcą zmierzyć się z długim dystansem w górach po raz pierwszy.  Widoki za milion dolarów z pewnością wynagrodzą stracone na trasie tysiące kalorii. 

Serdecznie więc zapraszamy do zapisów na http://www.maratongorce.pl/index.php/zgloszenia i do zobaczenia na starcie 2 września ! Dzięki miastu Nowy Targ wpisowe to tylko 100zł . Panorama Tatr z Lubania bezcenna.

 

 

NT24TV 23.08.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również