Kamery live
prognoza pogody

Ruszyły przygotowania piłkarzy Podhala do rundy wiosennej

8 stycznia 2018 19:37
Piłkarze NKP Podhala Nowy Targ rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej rozgrywek 3 ligi. Na pierwszym, poniedziałkowym treningu pojawiło się 20 zawodników.
Ruszyły przygotowania piłkarzy Podhala do rundy wiosennej

Zajęcia, pod nieobecność przebywającego na kursie UEFA Pro pierwszego szkoleniowca Janusza Niedźwiedzia, prowadził jego nowy asystent Marcin Zubek.

Jeżeli chodzi o kadrę zespołu to w porównaniu z rundą jesienną brakowało jedenastu zawodników. Oprócz tych z których usług zrezygnowano (Grzegorz Silczuk, Mikołaj Tracz, Jarosław Potoniec, Bartłomiej Pająk, Michał Czubin, Jakuba Luberdy, Mariusza Różalskiego), nie było także Rafała Komorka i Michała Przemyka, którzy sami podjęli decyzję o rezygnacji z gry w Podhalu oraz kontuzjowanego Konrada Bucia (najprawdopodobniej trafi na wypożyczenie do Watry Białka Tatrzańska)
i przesuniętego do drużyny juniorów Wojciecha Kobylarczyka.

Były dwie „nowe” twarze. Pierwsza nowa postać to Jakub Kasperczyk z KS Zakopane, nazwisko drugiego zawodnika owiane jest na razie tajemnicą. Trenowali też dwa juniorzy: Daniel Bałos i Kacper Wybrańczyk.

Kolejni kandydaci do wzmocnienia Podhala mają pojawiać się w trakcie kolejnych treningów i meczów kontrolnych. Z naszych informacji wynika, że w kręgu zainteresowań nowotarżan jest m.in. Dawid Dynarek z Soły Oświęcim.

Pierwszy sparing nowotarżanie maja zaplanowany na 20 stycznia z Limanovią Limanowa, choć trwają jeszcze poszukiwania sparingpartnera na 17 stycznia. Potem nowotarżanie zagrają kolejno z Glinikiem Gorlice (27 stycznia), Podbeskidziem Bielsko Biała (31 stycznia), Wiślanami Jaśkowice  i słowackim Popradem (3 lutego), Spiską Nową Wsią (10 luty) i Lubaniem Maniowy (3 marca).

Maciej Zubek 08.01.2018
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również