Kamery live
prognoza pogody

Ruszył projekt “Metamorfoza”

8 marca 2020 01:24

Dwie bohaterki wybrane spośród 33 kandydatek, trzy miesiące intensywnej pracy, szóstka ekspertów – w Nowym Targu przed dwoma tygodniami ruszył projekt Metamorfoza. Dla uczestniczek już rozpoczął się okres diety i treningów, ale projekt obejmuje także zabiegi pielęgnacyjne na włosy, ciało, twarz oraz pracę przed obiektywem kamery i aparatu fotograficznego. Finał Metamorfozy nastąpi 24 maja br. 

Ruszył projekt

-Projekt Metamorfoza, ma być dla kobiet impulsem. Na przykładzie dwóch Pań pragniemy pokazać, jak wiele może się zmienić. Tutaj nie chodzi tylko i wyłącznie o zmianę wyglądu, czy poprawienie kondycji lub zdrowia. Pragniemy pokazać jak wiele te zmiany wnoszą w życie – wyjaśnia Sebastian Mrugała, trener personalny, inicjator wydarzenia – Kobiety, które ćwiczą, dbają o siebie, mają piękny makijaż, śliczne paznokcie od razu zaczynają czuć się piękne. I właśnie o to nam chodzi – żeby pokazać, że kobieta to nie tylko gospodyni domowa, mama dla swoich dzieci, czy żona. Każda z Pań zasługuje na to, żeby być szczęśliwa i piękna, żeby po prostu czuć się atrakcyjnie. Wiemy doskonale że nasze metody dają taką możliwość. To dla nas bardzo ważne, żeby pomóc osobom które naprawdę potrzebują tej pomocy. W innym razie nasza praca nie ma sensu. Pragniemy pokazać jak wiele zmieni się w myśleniu, nastawieniu oraz poczuciu własnej wartości. 

W Projekt Metamorfoza, swój czas i zdobywaną przez lata wiedzę angażuje w sumie aż 6 specjalistów z Nowego Targu i okolic. To, co znane jest dobrze z ogólnopolskich programów telewizyjnych, przeniesione jest na lokalny grunt. Specjaliści z dziedziny dietetyki, sportu, fryzjerstwa, fotografii, makijażu, czy kosmetologii w najbliższych tygodniach poświęcą ogromną ilość czasu dla tego projektu i podzielą się swoją cenną wiedzą i doświadczeniem.

—>Kombinat Treningu-Studio Treningowe zajmuje się treningami oraz dietą 
—>Kolorowe Studio zadba o zabiegi na twarz i ciało, pielęgnację dłoni i paznokci. Wykona również makijaż na finał
—>Apeture Studio udokumentuje przemianę bohaterek projektu, nauczy je jak wyglądać dobrze na zdjęciach. Zrelacjonuje także finał Metamorfozy.

—->Salon Fryzjerski Grzegorz Gil –dba o pielęgnację włosów, przeprowadzi metamorfozę fryzur 

os 08.03.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również