PILNE
Kamery live
prognoza pogody

Ruszają ślizgawki w mieście

3 grudnia 2020 10:53

Maksymalnie 150 osób będzie mogło korzystać z ślizgawek w Miejskiej Hali Lodowej. Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Nowym Targu opublikowało już cennik oraz harmonogram.

Ruszają ślizgawki w mieście

Fot. archiwum Nowytarg24.tv

Ze względu na poprawę sytuacji epidemiologicznej w powiecie nowotarskim Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Nowym Targu przywraca organizację ślizgawek w limicie 150 osób, zgodnie z limitem wynikającym z Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 26.11.2020r.

Harmonogram dostępności aktualnych ślizgawek będzie dostępny jest TUTAJ. Jednocześnie informujemy, w związku z rozgrywanymi meczami przez Klub MMKS i KS Tauron Podhale Nowy Targ przewidywany harmonogram ślizgawek może ulec zmianie.

Osoby uczestniczące w ślizgawkach są obowiązane:

  • do dezynfekcji rąk wchodząc i opuszczając obiekt,

  • na terenie obiektu i tafli lodowiska obowiązuje nakaz zakrywania nosa i ust,

  • zachowanie odpowiedniego dystansu.

Osoby nie stosujące się do obowiązujących obostrzeń sanitarnych nie będą obsługiwane i nie mogą korzystać z obiektów MCSiR w Nowym Targu.

Przypominamy, że terenie lodowiska możliwe jest wypożyczenie łyżew w holu budynku tel. 502 093 021.

Ceny biletów:

normalny – 8 zł

ulgowy – 5 zł

* Bilet ulgowy na ślizgawkę dla dzieci, młodzieży szkolnej do ukończenia 18 roku życia oraz studentów studiów dziennych do 26 roku życia, emerytów i rencistów, osób niepełnosprawnych za okazaniem ważnej legitymacji, posiadaczy karty Dużej Rodziny z terenu Nowego Targu.

/źródło: MCSiR/

Piotr Starmach 03.12.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również