Kamery live
prognoza pogody

Ruszają koncerty i letnie kino w ramach Kultury na Bani

28 czerwca 2023 23:33

Koncerty Goorala, Future Folk i Piotra Szewczyka, włoski tribute to MUSE i węgierski tribute to Guns N’ Roses – to tylko kilka z pięćdziesięciu wydarzeń które przygotowali w tym roku organizatorzy Kultury na Bani.

Ruszają koncerty i letnie kino w ramach Kultury na Bani

Wakacje 2023 w Białce Tatrzańskiej po raz kolejny upłyną pod znakiem najlepszych imprez spod szyldu Kultury na Bani. W tym roku już po raz trzynasty teren przy Hotelu i Termie Bania zamieni się w scenę goszczącą najlepsze zespoły polskiej sceny muzycznej, grupy folkowe i coverowe, a także zespoły dziecięce. Wstęp na wszystkie wydarzenia w ramach Kultury na Bani jest bezpłatny.

Koncertowy rozkład jazdy na całe lato znajdziesz na www.kulturanabani.pl

Kultura na Bani w ciągu poprzednich edycji wypracowała sobie renomę festiwalu, w którym po prostu trzeba uczestniczyć. Organizacja tak dużej ilości wydarzeń kulturalnych jest na pewno wyzwaniem, ale dzięki temu możemy zaoferować gościom Resortu Bania, a także mieszkańcom i turystom spędzającym wakacje na Podhalu, tak potężną dawkę rozrywki.” – mówi Tomasz Rzadkosz, koordynator Kultury na Bani.

We wtorki na stoku Bania będziemy czekać na miłośników dobrego filmu w ramach cyklu Kino Letnie na Stoku. Seanse w każdy wtorek wakacji, 21:00. W repertuarze m.in. oskarowe “Parasite” i “Wieloryb” oraz laureaci festiwali filmowych: “Palm Springs” i “W trójkącie”.

W wybrane dni tygodnia w godzinach 19:00-23:00 zagra dla nas Kapela Góralska w nowo otwartej Karcmie Bania. Nowy obiekt zaprasza na wieczory taneczne, oferuje pyszną kuchnię oraz jedyny w swoim rodzaju widokowy Rotunda Bar z otwieranym dachem.

W czwartki o 17:00 koncerty familijne zagra duet Bobass dla dzieci.

W piątki Kultura na Bani już po raz kolejny przeniesie nas w czasie za sprawą koncertów zespołów coverowych. W trakcie tegorocznych wakacji usłyszycie przeboje klasyków zagranicznych – Elvis Presley, Queen, AC/DC, Roxette, ABBA, Guns N’ Roses, MUSE, oraz polskich – Lady Pank, Dżem, BAJM, Czerwone Gitary.


W soboty Scena Kultury na Bani będzie rozbrzmiewać dźwiękami najlepszej muzyki już od godziny 18:30, dzięki koncertom zespołów z Podhala. O 20:00 co sobotę czeka Was muzyczne wydarzenie tygodnia, czyli koncerty takich wykonawców jak Cheap Tobacco, Gooral, Future Folk, Piotr Szewczyk, Potock, Dikanda, Sokół Orkestar, Fiśbanda, Redlin, Sun Followers.

Nie można zapominać także o innych imprezach odbywających się w Białce Tatrzańskiej:

    • Kotelnica Summer Festival (4-6 sierpnia, wystąpią Patrycja Markowska, Feel, Alkoholica, Sempu, Megitza)
    • Sport & Fun Festival (13 sierpnia, wystąpi Michał Szczygieł).

Koncertowy rozkład jazdy na całe lato znajdziesz na www.kulturanabani.pl

 

 

os 28.06.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również