Kamery live
prognoza pogody

Rusza Tour de Pologne! Start w Nowym Targu

4 sierpnia 2022 10:31

4 sierpnia 2022 roku, rozpoczyna się 6. Etap 79. Wyścigu Kolarskiego „Tour de Pologne”. Część trasy przebiega przez powiat nowotarski i w związku z przejazdem kolarzy będą występować utrudnienia w ruchu. 

Rusza Tour de Pologne! Start w Nowym Targu

W najbliższy czwartek nowotarscy policjanci będą zabezpieczać trasę przejazdu kolarzy, biorących udział w 6. Etapie 79. Wyścigu Kolarskiego „Tour de Pologne”, który rozpoczyna się na terenie powiatu nowotarskiego, a kończy w powiecie tatrzańskim.

Kolarze wystartują na trasę GRONKÓW ( DK 1647 – droga zamknięta od skrzyżowania z DK 49), LEŚNICA, BUKOWINA TATRZAŃSKA  – STACJA NARCIARSKA RUSIŃSKI. Drogi będące trasą przejazdu kolarzy będą CAŁKOWICIE ZABLOKOWANE i WYŁĄCZONE Z RUCHU. 

Utrudnienia potrwają od około godz. 10 do ok. godz. 17.00

79. edycja „Tour de Pologne” to wyzwanie nie tylko dla gmin i miast ale również dla wszystkich służb zaangażowanych w bezpieczeństwo uczestników wyścigu, zatem prosimy kierowców, pieszych uczestników ruchu drogowego o ostrożność, wyrozumiałość i stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy i służb porządkowych.

/źródło: KPP Nowy Targ/

redakcja 04.08.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również