Kamery live
prognoza pogody

Rozstrzygnięcie XVIII edycji Konkursu im. Adama Worwy na najpiękniejszy ogród

17 listopada 2016 15:32
Wyciszenie Włącz dźwięk

Jak co roku, w restauracji "Ruczaj" wręczono nagrody i wyróżnienia dla uczestników konkursu zainicjowanego przed laty przez znanego nowotarżanina, Adama Worwę. W tym roku jury wybierało spośród dziesięciu zgłoszeń w kategorii domów jednorodzinnych i dziewięciu w kategorii bloków. 

Główną nagrodę w kategorii domów jednorodzinnych otrzymał pan Wojciech Groń z os. Michała Rekuckiego. Dwa puchary dla zwycięzcy – w tym jeden przechodni, ufundowany przez śp. Adama Worwę – odebrała z rąk burmistrza Grzegorza Watychy żona pana Wojciecha, dziękując za docenienie ich wspólnej pracy. Drugie miejsce zajęła stała uczestniczka konkursu, co roku na nowo udoskonalająca swój ogród Janina Tętnowska z ul. Przechodniej, a trzecie przypadło Ewie i Krzysztofowi Guzikom z os. Gazdy.

W drugiej kategorii zwyciężył ogródek Stefanii Mrugały z ul. Podtatrzańskiej 76. Kolejne miejsca zdobyła Wspólnota Mieszkaniowa z ul. Podhalańskiej 24a oraz pani Grażyna Smalec z bloku nr 142 przy ul. Szaflarskiej Burmistrz wręczył też specjalną nagrodę za oryginalny, mniej typowy ogród Państwu Morawskim z ul. Pod Brzegiem.

 

NT24TV 17.11.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również