Kamery live
prognoza pogody

Rozpoczęło się rozmrażanie tafli na hali lodowej

28 marca 2021 22:30

W dniu wczorajszym zakończono proces mrożenia tafli lodowej na Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu. Zgodnie z wprowadzonymi niedawno, nowymi obostrzeniami, zajęcia sportowe grup dzieci i młodzieży nie mogą być bowiem realizowane. 

Rozpoczęło się rozmrażanie tafli na hali lodowej

zdj. ilustracyjne

Oto pełny komunikat MCSiR-u dotyczący decyzji o rozmrożeniu tafli. 

“Ze względu na treść Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 25.03.2021r. (Dz.U. 546 z 2021r.) z dniem 27.03.2020r. zostanie zakończony proces mrożenia tafli lodowej na MHL w Nowym Targu.

Na podstawie wprowadzonych nowych obostrzeń nie mogą być także realizowane zajęcia sportowe grup dzieci i młodzieży.

Współzawodnictwo sportowe, zajęcia sportowe i wydarzenia sportowe, jest dopuszczalne wyłącznie w przypadku sportu zawodowego lub zawodników pobierających stypendium sportowe, o którym mowa w ustawie z dnia 25 czerwca 2010r. o sporcie, lub zawodnikach będących członkami kadry narodowej lub reprezentacji olimpijskiej, lub reprezentacji paraolimpijskiej, lub uprawiających sport w ramach ligi zawodowej w rozumieniu tej ustawy oraz bez udziału publiczności.

Za utrudnienia przepraszamy!”

źródło: MCSiR w Nowym Targu

os 28.03.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również