Kamery live
prognoza pogody

Rozkopy na ul. Krzywej – to “spóźnialscy” podłączają się do sieci MPEC przed zimą

9 listopada 2022 12:19

MPEC sukcesywnie podłącza do sieci ciepłowniczej domy indywidualne – liczba takich przyłączeń przekroczyła już 200, a w planach na przyszły rok jest kolejnych 50. Aktualnie trwają prace na ul. Brzozowej, ponownie “rozkopana” jest też ul. Krzywa, gdzie do miejskiego ciepła podłączą się trzy kolejne nieruchomości. Prace i utrudnienia na popularnym deptaku zakończą się w ciągu kilku dni. 

Rozkopy na ul. Krzywej - to

-Nie jest to z naszej winy – mówi Grzegorz Ratter, prezes MPEC – Apelowaliśmy niejednokrotnie do mieszkańców, którzy chcą się  przyłączyć do miejskiego ciepła, aby te akcesy, wnioski składali w momencie, kiedy prowadzimy tam prace. Niestety trzy osoby dopiero teraz zdecydowały się na miejskie ciepło, a ponieważ nie są to długie odcinki, zdecydowaliśmy się na wykonanie tych przyłączy. 

Poza ul. Krzywą, w tym roku zrealizowano też przyłączenia indywidualnych budynków przy ul. Mickiewicza, trwają prace przyłączeniowe na ul. Brzozowej, które obejmą również fragment ul. Królowej Jadwigi (w stronę  ul. Szaflarskiej). Na przyszły rok planowana jest realizacja ok. 50 przyłączy na ulicach Podtatrzańskiej, Bolesława Wstydliwego i Kazimierza Wielkiego.

os 09.11.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również