Kamery live
prognoza pogody

Rozgrywki wiosenne III ligi w Nowym Targu zbliżają się wielkimi krokami!

22 lutego 2019 12:50

Rozgrywki wiosenne III ligi w Nowym Targu zbliżają się wielkimi krokami! Nie przegap żadnego meczu i już teraz kup karnet na całą rundę, oszczędzając 30 zł!

Rozgrywki wiosenne III ligi w Nowym Targu zbliżają się wielkimi krokami!

W rundzie wiosennej do stolicy Podhala przyjedzie aż 9 zespołów, w tym spadkowicz z II ligi – Wisła Puławy (mecz 1 maja). Oprócz puławian, w Nowym Targu zobaczymy też Chełmiankę Chełm (9 marca), Wisłę Sandomierz (16 marca), Wiślan Jaśkowice (30 marca), Avię Świdnik (10 kwietnia), Spartakusa Daleszyce (20 kwietnia), Hutnik Kraków (8 maja), Stal Kraśnik (18 maja) i KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (1 czerwca).

Obecnie trzecia najlepsza drużyna III ligi grupy IV budzi w piłkarskim środowisku sporo zainteresowania, a ostatnio coraz częściej da się słyszeć o NKP Podhale w mediach ogólnopolskich. Zawodnicy, sztab szkoleniowy i Zarząd liczą, że zainteresowanie to przełoży się również na liczbę widzów na trybunach i regularną obecność zorganizowanej grupy kibiców, którym już teraz z tego miejsca dziękujemy za organizację dopingu w meczach jesiennych!

Karnety na rundę wiosenną są do nabycia w cenie 60 zł i upoważniają do wejścia na 9 spotkań mistrzowskich III ligi w Nowym Targu. Można je kupić w Biurze klubu (godziny otwarcia: poniedziałek, środa, piątek w godzinach 11:30-14:00 oraz wtorek i czwartek w godzinach 16:00-18:00), a także bezpośrednio przed pierwszym meczem rundy w kasach biletowych (9 marca) – ul. Kolejowa 161, Nowy Targ.

Zapraszamy do zakupu i do zobaczenia na wspólnych, piłkarskich emocjach!

mat. prasowy

os 22.02.2019
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również