Kamery live
prognoza pogody

Rozbudowa Castoramy – dwuetapowa

18 lipca 2018 15:32

Na listopad tego roku zaplanowano zakończenie pierwszego etapu prac związanych z rozbudową i modernizacją Castoramy w Nowym Targu. To właśnie późną jesienią market budowlany ma przenieść się do nowej, dobudowywanej właśnie części, która powstaje na miejscu dawnej Almy. Po tej przeprowadzce, stary obiekt zostanie poddany modernizacji – będzie to drugi etap całej inwestycji. 

Rozbudowa Castoramy - dwuetapowa

– Projekt w Nowym Targu jest o tyle złożony, że jego realizacja przebiega równolegle z bieżącą działalnością istniejącego marketu. Naszym zadaniem jest więc poprowadzenie inwestycji w taki sposób, by przebiegła sprawnie i powodowała jak najmniej niedogodności dla klientów, pracowników czy dostawców sklepu. Z tego też względu większość prac na obiekcie wykonujemy nocą – wyjaśnia Przemysław Majdzik, Kierownik Budowy.

Docelowo Castorama w Nowym Targu zajmie 11 tys. m 2 powierzchni użytkowej i będzie dysponowała parkingiem o łącznej pojemności prawie 350 pojazdów. Budynek zostanie oddany do użytkowania pod koniec marca 2019 r.

Wykonawcą inwestycji jest warszawska firma RD bud. 

źródło: www.rdbud.com

fot. arch. nowytarg24.tv

/os

Trwa rozbiórka “Almy” – również w Boże Ciało…

os 18.07.2018
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również