Kamery live
prognoza pogody

Rodzinnie i wesoło w Parafii pw. św. Jana Pawła II

13 czerwca 2017 17:28

Przy parafii św. Jana Pawła II odbył się Rodzinny Festyn Parafialny. Organizatorzy zapewnili liczne atrakcje, m.in.: darmowe dmuchańce, malowanie buziek, jazdę na kucykach, pokazy służb ratowniczych OSP, Policji, GOPR. Były gry i zabawy sportowo-rekreacyjne, kawiarenka, grill oraz loteria fantowa. A w niej każdy los wygrywał.

Rodzinnie i wesoło w Parafii pw. św. Jana Pawła II

Parafianie cieszyli się z lotów samolotem i szybowcem, usług kosmetyczno-fryzjerskich, weekendu w hotelu “Belvedere”, kolacji w hotelu “Litwor”, otrzymali karnety w Czorsztyn Ski Kluszkowce. Ponadto można było wygrać profesjonalną sesję zdjęciową, karnety rodzinne na baseny termalne, karnety do parków rozrywki, Groty Solnej, rower i wiele innych.

Atrakcyjnie przedstawiał się również program artystyczny. Na scenie pojawili się: Mali i Młodzi Hyrni, dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 11, rodzinny zespół Galiców, Dziecięca Schola Parafialna, Bogusław Ćwiertnia z córką Magdaleną oraz ks. Tomasz Bochnak z zespołem iNTarg Blues.

Festyn zorganizowali: parafia pw. św. Jana Pawła II w Nowym Targu, burmistrz miasta i starosta nowotarski.

tekst, fot. Szymon Pyzowski

mat. org.

NT24TV 13.06.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również