Kamery live
prognoza pogody

Robert Rosot najlepszy w kolejnym turnieju darterskiego Pucharu Podhala!

8 marca 2023 10:36

27 zawodników i zawodniczek przystąpiło do piątego turnieju tegorocznego cyklu darterskiego Pucharu Podhala. Rywalizowano w „Rancho Lot”.

Robert Rosot najlepszy w kolejnym turnieju darterskiego Pucharu Podhala!

Formuła standardowa. Pierwszy etap to zmagania w grupie, z których dwa pierwsze miejsca dawały awans do fazy pucharowej.

Emocji nie brakowało. Robert Rosot, który koniec końców okazał się zwycięzcą tego turnieju, miał duże problemy by najpierw wyjść ze swojej grupy, a potem w ćwierćfinale bardzo wysoko poprzeczkę zawiesił mu Dariusz Chrobak.

Rosot potwierdził jednak swoją świetną dyspozycję w tegorocznej edycji Pucharu Podhala, zwyciężył w nim po raz trzeci i umocnił się na fotelu lidera w klasyfikacji generalnej.

W finale Rosot wygrał z Przemysławem Wiśniewskim, który po krótkiej przerwie – bardzo udanie – wrócił do rywalizacji. Na trzecim stopniu podium stanął Chrobak, po wygranej w „małym finale” nad Tomaszem Fryźlewiczem.

mat. nadesłane

os 08.03.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również